F.A.Q. - Časté dotazy

Upozornění: Váš dotaz se zde zobrazí až po naší odpovědi.

Chcete napsat dotaz?

18. 03. 2019 16:09
u telefonu Lenovo Vibe P1m Dual SIM
Dobrý den,po výměně displeje a zapnuti telefonu se rozsviti pouze podsvícení displeje.


Reakce technika:

pravděpodobně je vadný LCD displej a bude potrřeba jej vyměnit.

18. 03. 2019 13:32
výměna/oprava tlačítka zapínání u telefonu Huawei Y6 Pro (Dual SIM)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na opravu/výměnu tlačítka na zapínání mobilu. Je již ochozené a nespíná tak aktivně (hodně těžko). Provádíte takovéto opravy a jaká by byla případně její cena? Děkuji.


Reakce technika:

oprava tlačítka vychází kolem 500-700,- kč

17. 03. 2019 20:25
Telefon se nespustí, sam se vypíná a zapíná u telefonu Vodafone Smart platinum 7
Dobrý den, vlastním výše uvedený telefon a nemůžu ho spustit. Normalně fungoval a najednou se začal vypínat a zapínat. Zobrazí se pouze nápis android, poté zhasne, a po chvili se opet sam zapíná. Ale nezapne se, opet se vypne. V momentě, kdy se vybije baterie na 1% se telefon rozviti, a ukáže, že je vybitá baterie a opět se vypne. V tuto chvíli lze připojit k nabíječce a nabíjet. Když je telefon nabitý a chci ho spustit, opět se zobrazí jen úvodní nápis android a začne kolečko zapínání a vypínání do úplného vybití. Pokusil jsem se udělat hard reset, normalně se dostanu do hlavniho menu, kde mam na výběr asi ctyri nebo pet možnosti. Po volbě jakékoli možnisti se nedostanu dál, protože se telefon opět začne vypínat a zapínat. Co mám dělat?


Reakce technika:

Podle popisu je nejspíše vadná flash pamět telefonu, tedy v tomto případě bude asi nejrozumější koupit nové zařízení. U nás na servisu můžeme ještě zkusit přehrát FW.

17. 03. 2019 12:19
u telefonu Samsung Galaxy Alpha G850
Dobrý den, v poslední době se telefon restartuje pořád dokola. Když ho připojím na nabíječku, přestože je dostatečně nabitý, tak to přestane. Mám podezření, že je to baterií, protože byla na nabíječce 2184 x. Než bych koupil novou baterii, rád bych věděl, jestli je to tou baterií. Možností je víc, ale baterie je asi tou největší pravděpodobností. Děkuji předem za odpověď. Zdravím. Hugo Rybín. 602474819.


Reakce technika:

Baterie je v tomto případě určitě první co bych doporučovali vyměnit. Problém však může být i na základní desce např v PMU.

16. 03. 2019 20:38
opakované rastartování u telefonu LG G Flex 2 (H955)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat několikrát denně se mi při pokusu otevřít jakoukoliv aplikaci restartuje telefon. Zkoušela jsem ho dát do továrního nastavení, ale bez úspěchu.


Reakce technika:

Doporučuji si rychle zalohovat veškerá data a koupit jiné zařízení. Jedná se o neustále stejný problém a tím je vada flash paměti přístroje. (viz předchozí diskuze)

15. 03. 2019 12:16
Reakce technika:

oprava je možná za 1290,- kč, bohužel za tuto cenu je již dnes na hranici rentability
Řešení této webové prezentace dodal mynameisdesign.com