Poradna

Upozornění: Váš dotaz se zde zobrazí až po naší odpovědi.

Chcete napsat dotaz?

05. 11. 2020 13:04
Výměna USB konektoru (modulu) u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobrý den, telefon nabíjel jen jednou stranou USB-C konektoru a teď již nejde přes kabel nabíjet vůbec. (bezdrátové nabájení funguje) Telefon také nejde zapnout ani restartovat, pokud není připojen k nabíječce kabelem. Nakolik by cca vyšla oprava konektoru, s případnou výměnou baterie?


Reakce technika:

Dobrý den,celková oprava by neměla přesáhnout 3000,- kč (v těchto případech u telefonů HTC obvykle nejde pouze o výměnu konektoru)

16. 10. 2020 13:13
LCd displej u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobrý den, telefon mi spadl a rozbil se display. Normálně reaguje můžu s nim dělat vše ale obávám se aby brzy některé části displaye nepřestaly reagovat na dotek. Kolik by prosím stála oprava? Děkuji


Reakce technika:

Dobrý den. U tohoto modelu je použitý flexible OLED, ty obvykle se dotykovou plochou tak často problémy nemívají. Nicméně displej možná začne po čase "odcházet" a poté je na zvážení zda-li provést drahou opravu nebo pořídit nový telefon.

03. 10. 2020 10:19
reboot loop u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobry den, mobil se zrazu sam vypnul a je porad v kruhu v bootu, maximalne se dostane na napis "google powered by android". kdyz zmacknu volume down dostane se do recovery menu ale nemohu zadat zadnou moznost a po chvili se opet sam restartuje.


Reakce technika:

Dobrý den. bohužel v tomto případě se pravděpodobně jedná o vadnou flash paměť. Oprava vychází kolem 4000,- a spíše se dnes již nevyplatí.

11. 09. 2020 20:39
Telefon se nadá nabít kvůli špatnému konektoru u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobrý večer rád bych se zeptal kolik by stalo a jak dlouho by trvalo vyměnit nebo opravit rozbitý konektor na nabíjeni .Před 3 měsíci na chtě se mi do konektoru dostala voda a od té doby mobil nabíjel jen jednou stranou. Momentálně je velmi těžké najít místo jak vložit nabíjecí konektor na to aby se mobil nabíjel. Děkuji za vaší pomoc Dominik Dvořák


Reakce technika:

Dobrý den. Oprava vychází na cca 1200,- kč, ale záleží na rozsahu poškození.

20. 06. 2020 14:11
Výměna/oprava fotoaparátu u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho by trvala a kolik by stála oprava nebo výměna zadního fotoaparátu na Pixelu 3. Telefon mi upadl a zřejmě při nárazu došlo k nějakému vnitřnímu poškození (na pohled je sklo a fotoaparát netknuté, navíc jsou zanořené v ochranném obalu, telefonu se celkově nic viditelného nestalo). Pokud by došlo k výměně, máte k dispozici originální náhradní díly? A disponoval by pak telefon stále nějakou mírou voděodolnosti? Děkuji.


Reakce technika:

Dobrý den. Dle ceníku 1890.- kč. Ano díl bude originální. Skladem jej nemáme, objednáváme vždy pro danou opravu. Telefon bude po opravě stejně vodotěsný jako před ni.

08. 02. 2020 11:55
Výměna dotyku či předního skla Google Pixel 3 u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobry den, chtel bych se zeptat na cenu vymeny predniho skla u telefonu Google Pixel 3. Dekuji.


Reakce technika:

Dobrý den.
Nejedná se o standartní opravu, nicméně může se pokusit vyměnit samostatné sklo za cenu cca 2500,- kč.

09. 01. 2020 09:38
Přehrání SW u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobrý den, koupil jsem na Ebay telefon Google Pixel 3, poslaný byl z Austrálie, ale pravděpodobně je určený pro Japonsko, tudíž nemá zprovozněnou možnost použití eSIM karty. Chtěl bych se zeptat, zda je možné do něj nahrát takový SW, který možnost použití eSIM odblokuje. Podpora Google mě informovala, že fyzicky jde o stejné přístroje a není tam problém, jen je to pro Japonsky trh zablokované, ale že mi jinak neumí pomoci. Děkuji Radek


Reakce technika:

Nejedná se pro nás o standardní opravu, ale máme externího technika, který by měl být schopen SW přehrát tak jak požadujete. Bohužel je dost vytížený a mohlo by to trvat klidně i měsíc.

26. 08. 2019 11:54
Utopený telefon u telefonu Google Pixel 7 Pro
Dobrý den, včera jsem byl v jezeře a telefon jsem zapomněl vyndat z kapsy. Telefon má certifikaci ip68 což by mělo odolat rád bych ho nejdříve reklamoval a pokud neuznaji reklamaci nechal bych u Vás opravit. Můžu se zeptat kolik by byla cena? Moc Vám dekuji


Reakce technika:

Certfikace IP68 neznamená absolutní vodotěsnost, je dobré tyto udaje brát spíše s rezervou. Opravu provést můžeme, ovšem cena bude záviset na rozsahu poškození (může se tedy pohybovat od 700,- do několika tisíc.)