Poradna

Upozornění: Váš dotaz se zde zobrazí až po naší odpovědi.

Chcete napsat dotaz?

17. 12. 2021 20:26
Ve \\\\\\ u telefonu Realme 8
Dobrý den, prosím o radu - REALME 8 Při delším spánku (cca 2 a více hodin) se "automaticky" vypne wifi i mobilní data. Toto se zase "automaticky" zapne, když telefon "probudím". Zřejmě špatně nastavení, ale nemůžu přijít na to, jaké. -- zjednodušené: když ráno "otevřu" telefon, vidím, jak se wifi + Data sami zapnou ==> že celou noc je wifi + Data vypnutá, což nechci. Zkoušela jsem poslat z jiného telefonu zprávu přes WhatsApp a přišla až po "probuzení" telefonu. Pozn.: -- Úsporný režim - vypnuto -- Super úsporný režim - vypnuto -- Optimalizovaný pohotovostní režim - Vypnuto Předem děkuji


Reakce technika:

Dobrý den. Obvykle toto nastavení by mohlo být spíše v záložce "připojení", dále pak "wifi/rozšířené" nebo "použití dat/spořič dat." Popřípadě některé telefony mají ještě v nastavení baterie položku "adaptivní baterie"

06. 09. 2021 09:00
plocha u telefonu Realme 8
Na plochu jsem vložila kontakt, po restartu teleonu je ikona skoro průhlednýá a při kliknutí na ní se napíše: Tato zkratka již neplatí.


Reakce technika:

Dobrý den. Je možné že byl původní kontakt změněn a pak samozřejmě jeho zástupce na ploše není funkční. Zkuste vytvořit odkaz na kontakt ještě jednou.


mynameisdesign.com