Poradna

Upozornění: Váš dotaz se zde zobrazí až po naší odpovědi.

Chcete napsat dotaz?

18. 05. 2021 17:16
výměna usb konektoru u telefonu Doogee X5 Pro
Telefon nabíjí pouze při silném stlačení telefonu v místě konektoru


Reakce technika:

Dobrý den. Oprava konektoru vychází na cca 800,- kč.

26. 06. 2018 14:55
bloknuty kod displeje u telefonu Doogee X5 Pro
Telefon chtěl at zamknu displej kodem pak uz neslo otevrit


Reakce technika:

dopravte jej k nám a přehrajeme SW načisto. Pokud znáte google účet, se kterým byl mobil aktivován, nepřesáhne přehrání SW 300,- Pokud neznáte google účet, bude cena smazání FRP 850,-

22. 05. 2018 14:53
Zapínání mobilu u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý den, mobil se mi pořád zapíná, ale když už je v polovině, opět se vypne a jde to celé znovu. Nevím co s tím dělat, prosím odpověď, děkuji Jeřábková


Reakce technika:

Může se jednat o vadu SW, nebo vadnou flash paměť na základní desce. Můžete jej k nám dopravit a přehrajeme SW načisto a pak se uvidí.

17. 09. 2017 14:39
Bíla obrazovka u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý den Telefon mi ukazoval update pro android tak jsem ho zapla ale po te co se nainstaloval, tak mi ukazuje bílou obrazovku. Zvuk a všechno normálně funguje ale nevidím nic jiněho než bílou obrazovku. Zkusila jsem i hard reset ale bohužel se nic nezměnilo. Kolik by stála oprava a ještě otázka jestli byste to dokázaly opravit. Děkuji


Reakce technika:

pokud by se jednalo jen o SW chybu, nepřesáhla by přehrání SW 500,-

20. 04. 2017 21:08
snímač otisků u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý večer,telefon DoogeeX5 Max Pro jsem poslala k reklamaci,důvod-mobilní tel.v místě čtečky je poškrábaný a zahřívá se v tom místě při zapnutí i při nabíjení ve vypnutém stavu. Vy jste mi v minulém dotazu napsali:"škrábanec za zahřívání přístroje rozhodně nemůže. Musel by být hodně hluboký aby zasáhl základní desku a její komponenty." Z reklamace napsali:"snímač je proškrábnutí a došlo ke zkratu",neoprávněná reklamace. Prosím jak mám postupovat dále,způsob vyřízení se mi nezdá dostatečně zdůvodněný. Děkuji za odpověď Hnilová


Reakce technika:

Bohužel Vám v tomto případě zbývá jediná možnost - obrátit se na soudního znalce, který by mohl vyvrátit anebo potvrdit míru zavinění přehřívání z důvodu mechanického poškození.

11. 04. 2017 10:53
Utopený u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý den namočil jsem mobil ve vodě vysušil jsem ho bez rozebírání a je pořád mrtvý, má smysl ho dávat do opravy vzhledem k ceně opravy a ceně mobilu?


Reakce technika:

dokud neodstraníme oxidaci a nerozebereme mobil do šroubku, nemůžeme říci zda a za kolik by šel opravit.

24. 03. 2017 22:08
Čtečka otisků u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý večer,může se začít zahřívat mobilní tel.v místě čtečky otisků,když je na ní škrábanec ?Jak tento problém dále řešit? Děkuji Eva


Reakce technika:

škrábanec za zahřívání přístroje rozhodně nemůže. Musel by být hodně hluboký aby zasáhla základní desku a její komponenty. Pravděpodobně je jen mobil trochu přetížený aplikacemi.

06. 02. 2017 13:19
neukazuje dobíjení u telefonu Doogee X5 Pro
Děkuji za odpověď z dnešního dne. Telefon mě normálně ukazuje stav baterie při provozu v %. Ale můj dotaz byl na situaci, kdy mi mobil hlásí, že baterie je téměř vybitá, já zapojím nabíječku a ukáže stav v %(třeba 30%) a toto číslo je tam pořád v průběhu dobíjení. Takže nevím, jak je baterie nabitá. Musím telefon vypnout a teprve se mi ukáže stav baterie při nabíjení. Počkám na 100% a zapnu telefon. Ale po dobu vypnutí telefonu jej nemohu používat, což je pro mě značně nevýhodné. Jestli mi na toto můžete odpovědět, kde je asi chyba. Děkuji.


Reakce technika:

může se jednat i o chybu elektroniky baterie. Můžeme ji objednat a vyměnit za 900,-

06. 02. 2017 09:52
neukazuje dobíjení u telefonu Doogee X5 Pro
Při nabíjení neukazuje úroveň nabíjení, takže nevím kdy je plně nabitý. Nabíjet musím při vypnutém telefonu, jen tak vidím kdy je nabitý. Děkuji za odpověď.


Reakce technika:

v menu nastavení - napájení/baterie, by měla být možnost nastavit zobrazení kapacity baterie v procentech..

30. 01. 2017 11:23
konektor u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý den,nemůžu telefon nabíjet,zřejmě rozbitý konektor,lze to u vás opravit a na kolik by to asi vyšlo?Děkuji


Reakce technika:

Výměna konektoru by nepřesáhla 800,-

21. 01. 2017 11:23
délka vyzvánění telefonu u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý den! Vlastním levnější telefon Doogee X5pro a jsem s ním vcelku spokojený. Mám ale zásadní problém s jeho vyzváněním, které je tak krátké, že v podstatě skončí, dříve než ho stihnu vytáhnout z kapsy. Vyzvání jen pár vteřin, načež oznámí, že příjemce mobil nezvedá (to když si ho zkouším prozvonit jiným přístrojem). Nikde v nastavení jsem možnost ovlivnění vyzvánění nenašel, ani žádnou diskuzi na toto téma. Můžete mi poradit co s tím?? Předem děkuji. P. Stabrava.


Reakce technika:

abych se přiznal, tak jsem se s tímto ještě nesetkal, zkuste kontaktovat prodejce, případně autorizovaný servis..

05. 01. 2017 07:39
vypadává signál u telefonu Doogee X5 Pro
Dobrý den. Mám telefon a nepravidelně mi vypadává signál.Bylo to třikrát v opravě a bylo mi sděleno, že se závada neprojevila. Můžete mi poradit co s tím. Je někde záruční servis na mobil Doogee x5? Děkuji.


Reakce technika:

reklamovat musíte u prodejce. Zkuste mu vysvětlit, že budou muset přístroj testovat delší dobu za různých podmínek.


mynameisdesign.com