Poradna

Upozornění: Váš dotaz se zde zobrazí až po naší odpovědi.

Chcete napsat dotaz?

09. 09. 2021 10:38
Aktualizace u telefonu Alcatel OT-5020D M´POP
Dobrý den, mám nový telefon, po nastavení google účtu telefon vyžaduje aktualizaci google app store. Jakmile proběhne aktualizace, tak se telefon zrestartuje a od té doby po cca 10-20 vteřinách provozu zamrzne a po cca minutě nebo dvou se zrestartuje. To se pak děje pořád dokola i když s ním nic nedělám. Do té aktualizace pracuje normálně. Firmware je aktuální, zkoušela jsem vrátit do továrního nastavení a vše pak fungovalo dokud jsem se nepokusila o aktualizace aplikací. Dá se to řešit? Děkuji


Reakce technika:

Dobrý den. Určitě bych zkusil do telefonu nahrát jinou ROM (firmware).

08. 05. 2018 00:19
Nejde vubec zapnout u telefonu Alcatel OT-5020D M´POP
Dobry den mobil ALCATEL ONETOUCH M´POP (5020D),nejde vubec zapnout. Po mem dukladnejsim prozkoumani si myslim ze mi odeslo tlacitko pro zapnuti. Delalo problemy drive. Lze ho vymenit ci opravit, ma to smysl u toho modelu(zhlediska ceny opravy)? Dekuji za predem za odpoved


Reakce technika:

Pokud mobil zapojíte do nabíječky a zobrazí se na displeji stav baterie a že se mobil dobíjí, může se jednat o zapínací tlačítko. Jinak také může být mobil mrtvý úplně a nemá cenu jej draze a složitě opravovat.

07. 07. 2016 08:53
Svití jen část displeje u telefonu Alcatel OT-5020D M´POP
Dobrý den, ještě mám jeden dotaz ohledně Alcatelu M pop. Telefon mě vypadl z ruky a spadl na záda. Svítí jen jedna tetina displeje. displej je rozdělený na výšku, pravá třetina svítí a ostatní nesvítí. Kolik by stála oprava? Děkuji.


Reakce technika:

Výměna LCD pod dotykovým sklem by nepřesáhla 1000,-

16. 02. 2016 16:27
Nabijení u telefonu Alcatel OT-5020D M´POP
Dobrý den chci se zeptat, když dám nabíjet telefon nenabíjí se v čem bude problém? V telefonu a nebo špatný konektor od nabíječky?


Reakce technika:

pravděpodobně v poškozeném dobíjecím konektoru.. výměna nepřesáhne 1000,-

04. 06. 2015 21:11
Nekonečné zapínání u telefonu Alcatel OT-5020D M´POP
Dobrý den, tento telefon mám již rok a půl, asi po měsíci se mobil začal lehce sekat, byl pomalejší, o půl roku se mi rozbilo sklo(mobil byl v batohu v přihrádce na mobil) a nedávno se mi roztekly barvy. Mobil se samozřejmě delší dobu sekal, a t používám jen SMS, budík, hovory, sem tam facebook a hudební přehrávač. Dával jsem mobil do továrního nastavení kvůli zrychlení, ale za dva dny se již opět sekal. Za dva týdny jsem mobil jen dal nabíjet a dal jsem ho zamknout, jenže jsem přišel asi za 4h a byl seklý čas a celkově mobil, vyndal jsem baterii na chvíli a znovu jsem ho zapnul, jenže se mi pořád načítalo zapínání, ale telefon se nezapnul, zkoušel jsem pořád vyndavat a zandavat baterii a zapínat, jenže nic. Asi na padesátý pokus se mobil zapnul a všechno šlo(sice pomalu, ale šel), jenže nějak mi upadl a vypadla baterie, tak to zase nešlo, ale jednou se mi to zase podařilo, ale tentokrát mobil psal po zadání pinu, že Spoustěč přestal pracovat, vynutit ukončení byla jediná možnost. Pořád se to psalo dokola a programy se střídaly, tak jsem nakonec musel vyndat baterii, protože nešlo dělat nic, než ukončovat procesy. Mobil se teď prostě pořád zapíná, ale nezapne se, používám tak starý. Předem děkuji za odpověď.


Reakce technika:

mno.. úplně jsem nepochopil na co se ptáte.. Každopádně můžete mobil přinést k nám a pokusíme se o přehrání SW. Mohlo by to zabrat... Vzhledem ale k popisovanému stavu přístroje mi přijde i těch 300,- Kč za SW zbytečné... Je to na vás..

03. 01. 2015 18:30
vymena displeje prasklo sklo u telefonu Alcatel OT-5020D M´POP
dobry den, upadl mi telefon a rozbil se mi displej udelal se tam tzv. pavouk... slo by to opravit? a jaka finanční castka by to byla?


Reakce technika:

dokážeme vyměnit a máme k dispozici dotykovou plochu která jde vyměnit samostatně za cca 900,- kč


mynameisdesign.com